Sdružení účetních a daňových poradců

Sdružení účetních a daňových poradců (dále jen „sdružení“) sdružuje účetní, účetní poradce, ekonomické a organizační poradce, daňové poradce, auditory a je otevřeno všem, kteří mají zájem o účetní a daňovou problematiku. Sdružení bylo založeno 29. září 1991. Jsme nezisková organizace (z.s. zapsaný spolek). Sdružení vzniklo  jako občanské sdružení podle zákona č. 83/1990 Sb. o sdružování občanů a je registrováno na MV ČR.

Hlavním cílem sdružení je vzdělávání členů. Členem sdružení se může stát fyzická osoba, právnická osoba nebo student. Po úhradě ročního členského  poplatku, může každá osoba navštěvovat jednodenní semináře v Brně již zdarma. Ročně pořádáme cca 10 jednodenních seminářů, které probíhají současně s prezenční účastí i s online přenosem. Info o úhradě členských poplatků najdete v sekci „podmínky členství“. Dále v rámci tohoto poplatku rozesíláme náš časopis Poradce.

Mezi další výhody sdružení, které již nejsou hrazeny z členského příspěvku patří např.: vzdělávací programy a vícedenní školení za zvýhodněné ceny; využití telekomunikačních služeb od T-Mobilu nebo Vodafonu, profesní pojištění účetních.